Інспектори Управління Держпраці у Волинській області під час інформаційно-роз’яснювальних зустрічей нагадують суб’єктам господарювання про спільні обов’язки щодо гарантування безпечності нехарчової продукції

Так, посадові особи Управління в чергове інформують, що перед введенням в обіг виробники або їх уповноважені представники забезпечують всі необхідні процедури для доведення безпечності нехарчової продукції, в тому числі складення декларації про відповідність та проведення оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів.

Проте, наголошують, що розповсюджувачі несуть спільну відповідальність, оскільки саме вони до того, як розпочнуть реалізацію продукції, повинні перевірити та звернути увагу на ознаки виконання виробниками та імпортерами встановлених вимог технічних регламентів.

За порушення у сфері державного ринкового нагляду несуть відповідальність згідно з законом не лише виробники чи імпортери , але й розповсюджувачі.

Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.