Інспектор Управління Держпраці у Волинській області поінформував керівництво та працівників Шацького РЕМ ПАТ «Волиньобленерго» про вимоги застосування засобів індивідуального захисту

Управління Держпраці у Волинській області інформує роботодавців та найманих працівників підприємств про вимоги безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці. Так, посадовою особою Управління проведено превентивний захід  у Шацькому РЕМ ПАТ «Волиньобленерго», під час якого нагадали, що засоби індивідуального захисту працівників повинні відповідати вимогам чинних нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Окрім того, інспектор наголосив , що вибір типу засобів захисту працівників слід здійснювати з урахуванням вимог безпеки на певний вид робіт і наявності небезпечних , шкідливих виробничих факторів; забезпечувати працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими ЗІЗ потрібно відповідно до галузевих норм.

Нехтування ЗІЗ під час виконання робіт може призвести до важких травмувань та навіть смертельних наслідків. З метою усунення нещасних випадків та професійних захворювань роботодавцям та керівникам підприємств необхідно посилити контроль за застосуванням ЗІЗ підлеглими працівниками.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.