Інспекційна кампанія триває — у Нововолинську виявлено 2-х неоформлених працівників

У Нововолинську посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області виявлено 2-х працівників, які виконували роботу без належного оформлення трудових відносин. Працівники були зайняті роздрібною торгівлею продуктами харчування. Трудові відносини з одним з виявлених працівників було оформлено під час проведення інспекційного відвідування.

Нагадаємо, з 1 липня стартувала інспекційна кампанія, під час якої Держпраці та ДПС інспектують роботодавців, котрі продовжують ухилятися від декларування найманих працівників.

Що важливо знати роботодавцям — інспектор праці може прийти до будь-якого роботодавця в будь-який день та час з метою перевірити оформлення трудових відносин. Для виявлення незадекларованих працівників, інспектор може безперешкодно проходити до виробничих, службових та адміністративних приміщень роботодавців, знайомитися з документами, ведення яких передбачено законодавством про працю, спілкуватися з працівниками та представниками роботодавця, ставити їм питання та отримувати пояснення. При виявленні незадекларованих працівників невідкладно будуть вживатися заходи щодо притягнення до відповідальності за порушення у сфері законодавства про працю та податкового законодавства.