Як замовити послуги вантажників Тернопіль?

На сьогоднішній день ми пропонуємо Вам скористатися наступними пропозиціями з навантаження або розвантаження:

  • речей і побутових приладів під час квартирного, дачного та офісного переїзду;
  • роялів, піаніно, інших габаритних музичних інструментів, що вимагають обережного ставлення;
  • сейфів, важких і масивних предметів обстановки, конструкцій.

Клієнтами нашої компанії все частіше стають не тільки представники бізнесу, а й фізичні особи. Навантаження й розвантаження із залученням досвідчених співробітників забезпечує збереження речей, а також високу швидкість завершення робіт. Замовити вантажники тернопіль вже оцінили старанність і економію часу, тому довіряють свій вантаж виключно професіоналам.

Як правило, вантажники залучаються на кілька годин. Тривалість роботи визначається в залежності від ваги, комплектності та особливостей вантажу. При невеликій кількості речей замовник може запросити вантажників на годину. Організація співпраці можлива на постійній основі. В такому випадку клієнтам надаються пільгові умови. Разові заявки обробляються підготовленими менеджерами, що дозволяє забезпечити своєчасне прибуття співробітників до місця здійснення робіт.

Особливості надання послуг у Тернополі

Професійне навантаження і розвантаження здійснюється відповідно до визначених норма. Вантажники нашої команди зобов’язані:

  • надавати повний комплекс послуг (навантаження здійснюється з місця складування до транспортного засобу, вартість визначається попередньо з урахуванням поверховості будівлі, наявності ліфта та інших особливостей);
  • виконувати роботи в установлений термін (час навантаження залежить від специфіки вантажу, проте необґрунтовані простої не допускаються);
  • грамотно використовувати засоби кріплення при навантаженні, враховувати правила розташування габаритного вантажу;
  • нести відповідальність за пошкодження майна замовника, а також заподіяння іншої шкоди під час надання послуги.

Слід зазначити, що умови роботи з професійними вантажниками кардинально відрізняються від співпраці з приватними особами.

Професіоналізм, відповідальність, надійність!

Швидке і якісне проведення вантажно-розвантажувальних робіт багато в чому залежить від досвіду співробітників. Професійні вантажники нашої компанії володіють:

  • знанням вимог до розташування і кріплення вантажу в транспортних засобах;
  • навичками компактного, швидкого та безпечного навантаження;
  • перевіреним здоров’ям, умінням правильно розраховувати і розподіляти навантаження (випадки травматизму виключені).

Крім того, працівники спеціалізованих фірм несуть повну відповідальність за збереження речей при їх розміщенні і доставці до транспортного засобу.

В даному випадку ризик відмови від виконання обов’язків в узгоджений термін мінімальний. Кваліфіковані вантажники не мають права вимагати додаткову, не передбачену договором оплату, зобов’язані здійснювати повний комплекс робіт, включаючи транспортування вантажу ручним способом.

На завершення слід зазначити, що наші професійні вантажники під час виконання робіт зобов’язані дотримуватися не тільки діючі закони і нормативи, а й посадові інструкції. Споживачі можуть пред’явити претензію за умов виявлення порушень правил вантаження, які спричинили збитки або нанесення шкоди замовникам.